Житомирщина приєднається до флешмобу – масового виконання колядки «Нова радість стала»

9.01.2019 11:58 колядка, "Янголи віншують", флешмоб, Житомирщина Версія для друку
190

Близько 600 людей 12 січня об'єднаються для спільного виконання традиційної колядки «Нова радість стала». Флешмоб відбудеться за участю фольклорного ансамблю національного обряду «Родослав», Поліського академічного ансамблю пісні і танцю «Льонок» та колективів музичних шкіл і Житомирського музичного училища імені Віктора Косенка.

 

«Вперше Житомирщина приєднається до такого Міжнародного флешмобу. Окрім цього, після масового співу відбудеться виконання колядки жестовою мовою. Запрошуємо всіх взяти участь в акції», - відмітила в.о. заступника начальника управління культури та туризму ОДА Світлана Ярмолицька.

 

Дійство розпочнеться одночасно в 30 містах України о 14:30 год. та стане частиною обласного дитячого фольклорного фестивалю «Янголи віншують».

 

Співатимуть колядку на майдані ім. С. П. Корольова.

 

 

Також в рамках фестивалю відбудеться святкова хода по вулиці Михайлівській та діятиме творча лабораторія у приміщенні Житомирського академічного обласного театру ляльок. Стартує фестивальна подія о 11:00 год в приміщенні Свято-Михайлівського собору (м. Житомир, вул. Київська, 18).

 

Довідково. Третій рік поспіль вся країна об'єднується для спільного виконання найвідомішої колядки «Нова радість стала». У 2019 акція виходить на міжнародний рівень і разом з 30 містами України співатимуть колядку жителі Великобританії, Австрії, Нідерландів, Німеччини та Польщі.

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців