У Житомирі відкрили четвертий в Україні інтерактивний простір «Арсенал Ідей»

12.10.2018 16:53 Житомирщина, інтерактивний простір, арсенал ідей, Ігор Гундич Версія для друку
179

Сьогодні, 12 жовтня, в обласному центрі відкрили сучасний інтерактивний простір «Арсенал Ідей», відкритий і доступний для людей з інвалідністю, що поєднує у єдиній програмі мистецтво, науку та інновації. Майданчик для реалізації творчого потенціалу відкритий для всіх бажаючих.

 

Саме Житомир став четвертим містом в Україні, в якому з’явився сучасний інтерактивний простір для дітей та молоді «Арсенал Ідей». Відтепер стати частиною захопливого пізнавального довкілля може кожен. Для цього лише потрібно завітати до кімнати «Арсенал Ідей. Житомир» у приміщенні Житомирського академічного обласного театру ляльок.

 

Директор благодійного фонду «Мистецький Арсенал» Ольга Вієра презентувала «Арсенал Ідей» у Житомирі та провела першу екскурсію в мистецькому просторі. На відкриття знакового майданчику для творчого розвитку молоді та дітей завітали голова ОДА Ігор Гундич, начальник управління культури і туризму ОДА Тетяна Парфентієва та керівник громадської організації «Зроби голосніше» Людмила Зубко.

 

«Тут все створено для дітей. Є інформація про цей простір, який реалізований в рамках проекту «Арсенал Ідей Україна». Усі іграшки також доступні для дітей з особливими потребами. Майже кожен предмет чи картина дублюється шрифтом Брайля, щоб слабозорі діти теж могли відчути інсталяції. Ми позиціонуємо такий простір, як майданчик спільний для проведення часу батьків та дітей», - розповіла Ольга Вієра.

 

Ольга Вієра запросила всіх присутніх переглянути короткий відеоролик про діяльність подібних центрів в інших містах України.

 

«Це простір, в якому поєднуються мистецтво, наука та інновації, буде цікавим навіть дорослим. Діти разом із батьками зможуть відвідувати цю кімнату. Проект реалізований за підтримки дружини Президента України Марини Порошенко. Приємно відзначити, що Житомирська область  стала четвертим регіоном, де відкрили «Арсенал Ідей», - зазначив голова ОДА Ігор Гундич.

 

Тетяна Парфентієва подякувала голові ОДА за те, що повірив та підтримав цей проект.

 

«Ми на цьому не зупиняємося. Маємо ще одну мрію – створити таки «Арсенал Ідей» на колесах, який зможе поїхати до кожного села в області. А поки організовуватимемо екскурсії до центру, щоб діти з районів змогли тут побувати. Адже у творчості народжується особистість і прагне реалізації всіх своїх здібностей», - наголосила Тетяна Парфентієва.

 

Проект реалізований завдяки підтримці облдержадміністрації, благодійному фонду «Мистецький Арсенал» та Житомирському академічному театру ляльок.

 

Під час відкриття «Арсенал Ідей» у Житомирі діти вже скористалися представленими можливостями: будували вежі, відтворювали власні картини за допомогою методики неконтрольованого живопису, будували вежі з кінетичного піску.

 

Маленькі відвідувачі, заради яких і створено цей інтерактивний майданчик, залишилися зацікавленими та задоволеними.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців