Сьома громада на Житомирщині переходить із МП до Православної Церкви України

24.01.2019 18:01 Житомирська область, ПЦУ, приєднання, збори, громада, рішення, настоятель, Хорошівський район Версія для друку
938

Ще одна громада Житомирщини – у с. Давидівка Хорошівського району – вирішила приєднатись до єдиної української церкви. Це вже 7-а релігійна громада області, в якій жителі провели збори та прийняли рішення приєднатись до Православної церкви України.

 

Про це повідомила голова Хорошівської РДА Галина Ширченко.

 

За її словами сьогодні, 24 січня, жителі-прихожани церкви у с. Давидівка зібрались на збори, під час яких більшістю голосів прийняли рішення про перехід із УПЦ Московського Патріархату до єдиної ПЦУ. Таке рішення громади підтримав і настоятель Свято-Параскевської церкви Отець Миколи. Це перша громада у Хорошіському районі, яка заявила про бажання перейти до ПЦУ. Наразі триває оформлення протоколу зборів.

 

Нагадаємо, що у 6 громадах Житомирщини жителі провели збори та вирішили перейти до ПЦУ. Усі протоколи підкріплені підписами прихожан церков, які добровільно заявили про перехід із УПЦ Московського патріархату. А Президент України Петро Порошенко гарантує захист кожній парафії, яка прийме рішення приєднатись до Православної Церкви України.

 

Громада у с. Ворсівка Малинського району, яка першою заявила про перехід із УПЦ МП,релігійна громада с, вже офіційно приєдналась до Православної церкви України та перереєструвала статут.

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців