На стадіоні «Полісся» продовжують встановлювати конструкції для накриття західної трибуни. ФОТО

16.01.2019 09:45 Житомирська область, стадіон, проект, реконструкція, роботи, трибуна, конструкції Версія для друку
197

На масштабному спортивному об’єкті Житомирщини – стадіоні «Полісся» – з перших днів 2019 року ведуться будівельні роботи.

 

Підрядник вже завершив залиття моноліту північної трибуни. Наразі працюють над демонтажем існуючого (старого) накриття західної трибуни, аби продовжити встановлення нових металевих конструкцій.

 

Про проведення робіт на об’єкті повідомив сьогодні, 16 січня, директор департаменту регіонального розвитку ОДА Євген Кульчицький.

 

«На Центральному стадіоні «Полісся» завершили заливання моноліту конструкції північної трибуни. Після того, як вона просохне, підрядник розпочне її оздоблення. Наразі робітники працюють над демонтажем частини старого накриття західної трибуни для того, аби продовжити встановлення нових металевих конструкцій. Також на території стадіону вже завершили роботи із монтажу зливової каналізації (лівньовки)», – повідомив директор департаменту.

 

За його словами, на західній трибуні вже встановили 9 металевих конструкцій для накриття, далі монтуватимуть наступні, і потім каркас та накриття. Загалом таких металевих конструкцій буде 22.

 

Також вже замовили елементи кріплення для встановлення великого інформаційного табло на стадіоні. А також тривають роботи із заміни теплотраси та проводяться електро-монтажні роботи.

 

Нагадаємо, що завдяки монтажу північної трибуни загальна кількість глядацьких місць на стадіоні «Полісся» складатиме майже 6,5 тисяч.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців