Дітей з особливими потребами навчали прийомам самооборони у рамках грантового проекту від ОДА

23.10.2018 17:24 навчання прийомам самооборони, спорткомплекс "Динамо", грант від Житомирської ОДА Версія для друку
165

У рамках реалізації грантового проекту від Житомирської облдержадміністрації з розвитку фізичної культури громадською організацією фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» відбулось навчання із прийомів самооборони для 30 дітей з особливими потребами.

 

 

Проводили навчання інструктори зі службової бойової підготовки спортивного комплексу «Динамо» Євгеній Поліновський та Тетяна Косачева.

 

 

«З власного досвіду знаю наскільки важливо вміти уникнути нападу. Тому основи прийомів самооборони мають знати всі, незалежно від віку чи статі. Адже ми не застраховані від будь-яких випадків, коли нам потрібно буде покластися на власні сили у самозахисті», - відмітила Тетяна Косачева.

 

 

Окрім навчання прийомам фізичної самооборони було проведено лекцію, під час якої інструктори розповіли про психологічні методи захисту від нападу.

 

 

Вже незабаром будуть проведені заняття в школах Житомира та області, а також відбудеться кілька великих навчань на базі Житомирського державного університету ім. І. Франка і Житомирського державного технологічного університету.

 

 

Навчання відбулося сьогодні, 23 жовтня.

 

 

Нагадаємо, що юних вартових правопорядку Житомирщини навчали прийомам самооборони.

 

 

Довідково. Проект з розвитку національно-патріотичного виховання, відродження національних традицій, розвитку фізичної культури і спорту серед дітей та молоді реалізовується ГО Житомирська обласна організація Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України в рамках гранту від Житомирської ОДА у 2018 році.

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців