Архів новин

Для житомирян та гостей міста Оркестр військово-повітряних сил США спільно з Національним президентським оркестром презентував яскраву концертну програму «Я підтримую крила». Житомир - однин із трьох міст України, де відбулась презентація програми.

докладніше

Для забезпечення українських захисників житлом, Мінрегіон максимально спрощує процедури будівництва гуртожитків для військовослужбовців – прийнята постанову, яка спрощує й прискорює дозвільні процедури та отримання документів щодо будівництва таких гуртожитків.

докладніше

Житомир – одне з трьох міст, у якому пройде концерт Оркестру військово-повітряних сил США в Європі спільно з Національним президентським оркестром в рамках The USAFE Band Tour of Ukraine 2018. Сьогодні на концерті звучатиме музика свободи.

докладніше

При будівництві 16 гуртожитків Міністерство оборони вимушено було розірвати контракти у зв’язку з тим, що нечисті на руку ділки намагалися або підвищити ціни, або вкрасти гроші.

докладніше

Якщо ви перебуваєте в пошуках можливостей для реалізації свого потенціалу або втілення суспільно корисної ідеї, тоді зверніть увагу на актуальну добірку конкурсів, форумів та навчальних програм. Не прогавте шанс на втілення своєї мрії!

докладніше

Спалювання листя є надзвичайно шкідливим для здоров'я людей та екологічного стану довкілля. Крім того, це пряме порушення низки норм чинного законодавства, що тягнуть за собою накладення адміністративних штрафів від 340 грн до 1700 грн.

докладніше

У рамках проведення інформаційної кампаній з відзначення Всесвітнього дня боротьби з раком грудей в стінах обласного онкодиспансеру пройшла прес-конференція. Відбувся захід сьогодні, 16 жовтня.

докладніше

У проекті Державного бюджету на наступний рік, поданому Урядом до Верховної Ради, передбачено видатки на безпеку і оборону у сумі 209,7 млрд грн, що за загальним фондом на 31,7 млрд грн перевищує видатки цього року.

докладніше

В Україні на сьогодні настав той момент, коли всі українці повинні об’єднатися та підтримати єдину помісну церкву.

докладніше

Сьогодні, 16 жовтня, Житомирщина отримала чергову партію пакунків малюка. Наразі всі дитячі комплекти розвозять по районах і доставляють у пологові відділення.

докладніше

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців