Архів новин

Маємо значний прогрес у нашій практичній співпраці з НАТО, яка поглиблюється в різних сферах. Ми високо цінуємо зобов'язання країн-союзників щодо посилення співпраці з Україною.

докладніше

Підтримку облдержадміністрації отримали компанії «GESS», ПАТ «Бердичівський машинобудівний завод «Прогрес», ТОВ «Вельце» та ДП «Нафтогаз-Енергосервіс».

докладніше

У рамках гранту від ОДА 2018 триває реалізація проекту Житомирської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України. Протягом двох днів для студентів житомирських вузів провели майстер-класи з прийомів самооборони та стрільби.

докладніше

Завдяки спільній роботі влади і бізнесу кількість іноземних інвестицій у Житомирській області зросла у 2,5 рази.

докладніше

Перевізники, які перевозили вантаж дорогами Житомирської області із порушенням вагових норм, сплатять штрафи на загальну суму 994 євро.

докладніше

Цьогоріч понад 800 спортсменів Житомирщини представили кращі результати на міжнародних та всеукраїнських змаганнях та стали переможцями і призерами з різних видів спорту.

докладніше

Житомирщина забезпечена вакцинами від кору, паротиту та краснухи в повному обсязі до потреби. Наявної кількості препаратів вистачає для планової та посиленої імунізації жителів у найближчі декілька місяців. На «Базі спеціального медичного постачання» області загальний запас вакцини становить 19 тисяч доз.

докладніше

На Житомирщині велика увага приділяється сімейним формам виховання. Тому ведеться постійна посилена робота зі створення умов для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, максимально наближених до проживання та виховання в родині. Наразі 641 дитина виховується в ДБСТ та прийомних сім’ях.

докладніше

У 2019 році на Житомирщині планують завершити будівництво 22 сучасних амбулаторіїй із житлом для лікарів, а також реконструкцію Обласного онкодиспансеру.

докладніше

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців